Sortiment

Podlahy a koberce

Široký výber materiálov a vzorov

Bezplatné poradenstvo pri výbere ideálnej podlahy

Vyberte si zo sortimentu kobercov a podláh od našich prémiových dodávateľov. Ich široký výber ponúka spektrum cenovej hladiny a kvalitatívnych parametrov. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme zorientovať sa. Využite naše odborné znalosti a nestranný pohľad pri výbere konkrétneho typu materiálu.

Pomôžeme Vám s výberom podlahy pre váš interiér.

Pozrite si naše projekty

REFERENCIE

„Dobrý deň, chcem sa podeliť o maximálne kladnú skúsenosť s ponukou firmy, pokládkou koberca pre možných, budúcich záujemcov o služby tejto firmy. Ako by ste našli firmu takú, aká by mala byť – časovo presná, pracovne precízna, s poradenskou službou, ochotou, príjemným vystupovaním a komunikáciou i citlivým rešpektovaním špecifík obyvateľov bytu. Z ich práce sme mali úprimnú radosť, pretože ich realizáciou sa zmenil priestor o poznanie k lepšiemu. Priestor bol zanechaný  po práci tak, že nebyť nového koberca, nenašli by ste stopy po jeho zvyškoch či neporiadku. S pánom Horňákom bola radosť spolupracovať! Vrelo odporúčam  všetkým priateľom, a známym! Nech sa mu darí!“

— Maja Karchňáková

500+

Spokojných zákazníkov


20+

rokov činnosti

UKÁŽKY DODÁVANÉHO SORTIMENTU

METRÁŽNE KOBERCE

Metrážne koberce sú koberce predávané na metre, čo umožňuje prispôsobiť ich presným rozmerom a tvarom miestnosti. Tento typ koberca je ideálny pre pokrytie veľkých plôch bez spojov, čím poskytuje jednoliaty a esteticky príjemný povrch. Metrážne koberce sú dostupné v rôznych materiáloch, farbách a vzoroch, čo umožňuje ich využitie v rezidenčných aj komerčných priestoroch.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy sú viacvrstvové syntetické podlahové krytiny, ktoré sú navrhnuté tak, aby napodobňovali vzhľad dreva, kameňa alebo iných prírodných materiálov. Sú vyrobené z niekoľkých vrstiev spojených dohromady, pričom každá vrstva plní špecifickú funkciu.

PVC, VINYL, LINO

Naši dodávatelia disponujú širokou škálou PVC, vinylových a linoleových podlahových krytín. Tieto podlahové krytiny kombinujú štýl, odolnosť a ľahkú údržbu. PVC a vinylové podlahy ponúkajú realistické dizajny imitujúce drevo a kameň, zatiaľ čo linoleum, vyrobené z prírodných materiálov, poskytuje ekologickú alternatívu s vynikajúcou trvanlivosťou.